NURLULAR GIDA

ÇERREZ

Kuruyemiş sektöründe 50 yılı aşan tecrübemiz şimdi de Çerrez ambalajlarında. Vazgeçilmez kalitemizi ve bu sektörde uzun yılları aşan tecrübelerimizi yeni paketlerimizde sizlerle buluşturmanın gururunu yaşıyoruz. Büyük özenle seçtiğimiz ürünlerimiz; kalite, güven, tecrübe ve hizmet birikimleriyle Çerrez markasında birleşti. Yüksek teknolojiye sahip üretim hattı, konusunda yetkin deneyimli personeli, kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışı ve zamanında teslimat prensiplerimiz ile Çerrez, paketlenmiş kuruyemişte en lezzetli ürünleri sunuyor.

1950 yılında kuruyemiş serüvenine başlayan firmamız sürekli yenilenen tüketici ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedefliyor. Yüksek kalite standartlarında üretilmiş ürünlerimizle, yenilikçi ve sürekli gelişmeye yönelen üretim anlayışıyla müşteri memnuniyetini temel alan firmamız; 20 bin metrekare açık, 5 bin metre kare kapalı alanda, en yeni teknolojiyle donatılan tesislerinde, Avrupa standartlarına uygun hijyenik ortamda üretim gerçekleştiriyor.

Ürünlerimiz büyük bir titizlikle en kaliteli hammadde seçiminin yapıldığı başlangıç aşamasından sizlere ulaşma sürecinde daima taze ve yüksek kalite standartları ile tüm ulusal, yerel zincir mağazalar ve seçkin satış noktalarında.