NURLULAR GIDA

KURUYEMİŞ

Nurlular Gıda ve İht. Mad. Paz. Tic. Ltd. Şti. 1945 yılında Nevşehir'de temelleri atıldı. Leblebicilikle başlayan serüveni, 1955 yıllarında Ankara'ya pazarcılık dönemlerinin başlamasıyla devam etmiştir. 1965 yılında Numune Bakkaliyesi olarak faaliyetini sürdüren firmaya ilave olarak 1975 yılında kuruyemiş dükkânı açılmıştır.

O yıllardan itibaren giderek artan talep ve ihtiyaç; firmamızı kuruyemiş, gıda ve ihtiyaç maddeleri pazarlama faaliyetlerine zorlamıştır. 1979 yılında ilk defa servise başlayan ve müşterilerine nitelikli hizmet ve kaliteli ürün anlayışını öncü edinen firmamız, sıcak satışa yoğunlaşmıştır.

İmkanlar dahilinde, bir araçla kuruyemiş pazarlama faaliyetiyle devam eden ve kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen firmamız ileriki dönemlerde pazarlama, satış ve dağıtım ağını genişletmiştir. Devamı...


Fabrikamıza gelen işlenmemiş çiğ ürünler Ülkemizin değişik yörelerinden 1nci sınıf olarak seçilen ürünlerdir. İşlenmemiş olarak gelen ürünler en son teknoloji ile el değmeden yabancı maddelerden ayrılarak elenmektedir.

Geliştirilmiş modern kavurma makinelerinde kavrulan ürünlerimiz otomatik paketleme makinelerinde paketlenmektedir.